Modele flokesh kacurrela te kapura

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Lajini flokët me një Shampo për volum dhe përdorni shkumë para tharjes që të keni një Stil të lirshëm si Priyanka Chopra. Nga modeli i flokëve të Kapur Bisht në gërshet të thjeshtë, e dija që Mund të mbështetesha në njohurinë temps të bukurisë për të dalë nga shtëpia me Stil dhe Kur NUK kisha shumë kohë. Edhe sot, pavarësisht se NUK Jam më në shkollë, vazhdoj të përdor ruiner e flokëve të Kapur Bisht, sidomos Kur flokët e mi fillojnë të bëhen me yndyrë. Është mënyra më e thjeshtë për të patur një pamje të mirë dhe i honneur flokët nga fytyra. A e përmendëm që kërkon Vetëm 3 minuta kohë? Po, Kjo është pjesa më interesante. /Telegrafi/Duke i nxjerrë DISA Fije flokësh në fytyrën e Erin Heatherton, nationale Jennifer Yepez e ka ruajtur dukjen moderne, e JO até të mjelëses së lopëve.

-të kapura në Fund dhe të ndara me vizë në mes; Për një prezantim në Javën e Modës në Paris, Yepez i ka krijuar Jessica Stam, bishtaleca të fortë, në të dy anët e kokës, e më pas ATO i ka vënë në një spirale, në Fund të qafës. Si një nxitëse tifozësh në shkollë të mesme, kuptova se modeli i flokëve Topuz Ishte me STI. Gjithashtu, kërkonte shumë Pak kohë për t`u realizuar. KY modèle është shumë i përshtatshëm sidomos Kur i KE flokët e lagura. Frymëzuar nga DISA prej vajzave më të njohura të showbiz-il Botëror këto MODELE janě idealet e flokëve seksi në verë. KY modèle flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu. Kurdo Herë që vonohesha, vishja një pulovër të Gjerë dhe të rehatshme dhe e kombinoja me një gërshet të lirë dhe JO shumë Klasik. Duke qenë se motra IME e Vogël Tani është në gjimnaz, më kërkon vazhdimisht këshilla për ruiner më të shpejtë që Mund të bëjë në mëngjes. Dhe meqë AJO më mësoi DISA gjëra MBI modën, Mendova t`i JAP DISA këshilla. Mblidhini flokët Topuz dhe vendosni DISA karfica me Perla Rreth TIJ. Nëse ka diçka për të cilën Kam qenë e Zonja në shkollë të mesme, ka qenë përgatitja në kohën më të shkurtër të mundshme.

MOS më keqkuptoni, Kam qenë një studente shumë e mirë, por Isha Gjithmonë e Zonja të gjeja një Model të shpejtë flokësh Kur vonohesha. Hiqini flokët nga fytyra me anë të karficave. Futini pas veshit flokët nga njëra anë dhe me anë të një llaku bëjini të qëndrojnë fortë dhe më pas Vini karficat. Kur është shumë nxehtë për të lëvizur-lëni Anash tharësen e flokëve, kaçurrelat APO drejmarin e flokëve-është Koha të bëheni Kreative. Me Vetëm DISA përdredhje flokësh APO gërsheta dhe një kapëse, Mund të ngjisni tharjen natyrale të flokëve, në nivel Elegance. Floktari Bryce Scarlett i ka ndarë thellë në mes flokët e Karolina Kurkovas dhe më pas i ka mbështjellë ATO sipër qafës. Siguroni që bishti juaj i gjatë i Kapur pas Koke të duket Kaq je bukur sa je Jennifer Lopez. Tërhiqini të gjitha flokët në njërën anë dhe mbërthejini mirë Rreth qafës. Ka shumë MODELE flokësh të gjata me të cilat Mund të dukeni seksi Edhe gjatë stinës së nxehtë të verës.

Gërshetat Zig-Zage të Lily James, sipër bishtalecit të shprishur, i dhanë asaj një pamje të thjeshtë por bindëse. /Telegrafi/Kapini Bisht lart si Kim Kardashian dhe mbajeni të çrregullt duc i dhënë volum. Kaçurrela natyrale si Jennifer Lawrence ose nëse s`i keni kaçurrela bëjini me një shkumë. Problemi me floket gjate Veres eshte qe VAPA e Madhe i ben te lagesht, Duke i Bere te duken si PA forme. Por Nese i keni floket e shkurter, nje zgjidhje optimale dhe shume e sofistikaur eshte te arrini efektin “e Lagur”.

This entry was posted in Uncategorized by honcho. Bookmark the permalink.

Comments are closed.